Στείλτε μας την αγγελίας σας και θα δημοσιευθεί ΔΩΡΕΑΝ εντός 24 ωρών.

Αγαπητέ Αναγνώστη ή Εργοδότη αν δεν υφίσταται κάποια θέση
εργασίας ή είναι απάτη παρακαλούμε ενημερώστε μας για την άμεση
διαγραφή της στέλνοντας το λίνκ της θέσεως εργασίας.
Ούτε είχαμε, ούτε έχουμε, ούτε θα έχουμε σκοπό
αλλά και κάποιο όφελος με το να βλάψουμε τη δημόσια εικόνα
κάποιου προσώπου ή εταιρίας.

Παρασκευή 19 Απριλίου 2024

Ζητείται Προσωπικό - Πάφο, Αγία Νάπα, Ρόδο, Κρήτη, Κέρκυρα, Ζάκυνθο, Σαντορίνη, Κω.

Ακολουθήστε μας στο Facebook ώστε να ενημερώνεστε καθημερινά για τις αγγελίες της

ημέρας

ΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΝΟΙΧΤΈΣ θέσεις Spa Therapist για την καλοκαιρινή σεζόν 2024 σε Πάφο, Αγία Νάπα, Ρόδο, Κρήτη, Κέρκυρα, Ζάκυνθο, Σαντορίνη, Κω.

Περιγραφή θέσης

Παροχή υψηλού επιπέδου υπηρεσιών ομορφιάς και ευεξίας (μασάζ, θεραπείες προσώπου/σώματος)
Τήρηση της πολιτικής και των διαδικασιών της εταιρίας
Διατήρηση των standards προσωπικής υγιεινής και εμφάνισης σύμφωνα με την πολιτική της εταιρείας
Προώθηση και πώληση θεραπειών και προϊόντων

Απαιτούμενα Προσόντα

Πτυχίο ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ/ΕΠΑΛ Αισθητικής, Φυσικοθεραπείας
Γνώση αγγλικών
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Δεξιότητες

Πελατοκεντρική αντίληψη και ικανότητα πωλήσεων
Επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα
Ευελιξία

Παροχές

Παροχή συνεχούς κατάρτισης
Διαμονή
Ημιδιατροφή
Bonus
Ειδικές παροχές wellness αποκλειστικά για τους συνεργάτες της Aegeo Spas
Προοπτική 12μηνης εργασίας

ΠΕΡΙΟΧΗ
Πάφο, Αγία Νάπα, Ρόδο, Κρήτη, Κέρκυρα, Ζάκυνθο, Σαντορίνη, Κω

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ
Αποστολή βιογραφικών: hr@aegeospas.gr

0 Comments:

Δημοσίευση σχολίου